Çalışma Saati

Hafta içi, 8:00 - 9:00

Telefon

+90 554 128 4433

Email Us

info@example.com

YAPTIĞIMIZ İŞLER

Soğutma sistemleri

Sizin için yüksek teknolojili soğuk hava deposu kurabiliriz. soğutma veya soğutucu ekipmanlar, bir ticari ürünü soğutan veya ticari tesislerdeki havayı nemlendiren sistem olarak tanımlanabilir.

Soğutma Sistemleri

+
Image

Kullandığınız mekanların istenen sıcaklıkta tutulabilmesi için iç ortamdan dış ortama (çevreye) olan ısı kaybının maximum karşılanması için ısıtma sistemleri kuruyoruz.

Isıtma Sistemleri

+
Image

Ürünlerinize tonajdan pazarlamaya birçok konuda avantaj sağlamak için sarartma sistemleri kuruyoruz.Yeşil olarak hasat edilen ürünlere etilen verilerek olgunlaştırma işlemine sarartma denir.

Sarartma Sistemleri

+
Image

Endüstriyel nemlendirme cihazı, ultrasonik ses dalgalarını kullanarak suyun sıvı halden soğuk buhar haline geçmesini sağlayan bir nemlendirme sistemidir. Bu işlemle elde edilen nemin dahili bir fan vasıtasıyla odanın içerisinde dağılması sağlanır.

Nemlendirme Cihazları

+
Image

Ozon uygulamaları Soğuk Hava Depolarında, Et, Tavuk ve Balık Tesislerinde, Gıda Endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Depolama atmosferine ozon uygulaması depolanan gıdalara bulaşmış mikroorganizmaların çoğalmasını ve birbirine bulaşmasını kesin olarak engeller. Bu sayede ürünlerin depolama ömürleri uzamakta, başka herhangi bir kimyasal ilaç kullanımına gerek kalmamaktadır.

Ozon Uygulamaları

+
Image

Yalıtımda öncü tedarikçiniz olmaya hazırız.Sandviç panel, çatı ve cephelerde izolasyon sağlayan kompozit bir malzemedir. Bu kompozit sistemin yalıtım esasını başta Poliüretan ve Poliizosiyonurat olmak üzere Polistren, Taşyünü ve Camyünü oluşturmaktadır.

Sandviç Panel

+
Image

Açık ve kapalı alanlarda istediğiniz havalandırma sistemlerini kurmak için hazırız. Havalandırma Sistemleri Nedir? Kapalı ya da insan kullanımına açık olan herhangi bir ortamın, zararlı gazlardan, uçucu maddelerden, kirli hava faktörlerinden ve daha birçok maddeden arındırılması, sonrasında ise temiz havayla beslenmesi

Havalandırma Sistemleri

+
Image

Soğutma Sisteminde bilinen freon gazlar yerine, amonyak kullanılan sistemlerdir. Aynı soğutma kapasitesi için Freon sistemlerinden 7 ila 8 kat daha az soğutucu akışkan tüketmektedir. Amonyak gazı fiyatı, freon gazların fiyatından yaklaşık 10 kat daha düşüktür. Bu nedenle, akışkanın amonyak sistemindeki maliyeti, freon sistemlerinden çok daha düşüktür.

Amonyaklı Soğutma Sistemleri

+